Blog o zdravém hubnutí ve Znojmě

Klienti naší výživové poradny ve Znojmě nás občas překvapí ZARUČENOU "VÝŽIVOVOU" INFORMACÍ z článků, které našli na internetu nebo někde v časopise. Co člověk, to názor a platí to tak i v odborných kruzích. I mnoho lékařů - odborníků se dnes podepíše pod řadu nezdravých diet. Jakým článkům o hubnutí, zdravém životním stylu atd. pak máme věřit? Proto by nás "odborné" články měly vést spíše k zamyšlení nad danou problematikou, než každý nový objev slepě kopírovat...

Během programu TRVALÉHO ZHUBNUTÍ se specialisté Světa zdraví snaží klientům pomoci i s nákupem a přípravou jednotlivých pokrmů, které jim usnadní ZDRAVÉ HUBNUTÍ. Pokud jim nejde o hubnutí, tak jim aspoň podpoří proces trávení a zbaví únavy. Někteří klienti mají strach z přípravy méně známých surovin (tofu, tempeh, šmakoun, quinoa, bulgur atd.), proto stereotypně volí klasické potraviny, které většinou nemají v sobě dostatek živin, vitaminů, minerálů a vlákniny.

Pro inspiraci Vám nabízíme mj. i recepty z méně známých surovin. Další zdravé recepty od nás klienti dostávají na pravidelných kontrolách v rámci PROGRAMU TRVALÉHO ZHUBNUTÍ.

 

Jablečné řezy se zázvoremPodzimní hubnutí ve Znojmě

Jak zhubnout na podzim? Podzimní zdravé hubnutí bývá často úspěšnější než např. hubnutí v létě. Před létem často hubneme ve stresu, abychom rychle zhubli do plavek a to na naše tělo nemá pozitivní vliv.

Chia pudinkCholesterol - zákeřný zabiják?

Je cholesterol opravdu „strašákem moderní doby"? Možná jste již i vy narazili na články, které upozorňují veřejnost na fakt, že se jedná o mýtus, který náramně vyhovuje výrobcům léků. Podívejme se blíže cholesterolu „na zoubek“.

Co si dát k jídlu po běhání (cvičení) ?

Jídlo po tréninku byste jako běžec neměli nikdy brát na lehkou váhu. Jídlo po tréninku je Vaším klíčem k rychlejší regeneraci a tím i k lepšímu výkonu.

Čočkový salát s tofu a avokádemBorůvkové muffinyŠpaldovo-tvarohový koláč s ovocemŠmakoun (Shmaky) v provensálském koření s červenou cibulí a pórkemProč nefungují diety celebrit?

Za splněním snu o štíhlé postavě někdy stojí opravdu velké úsilí. Jaké jsou ty nejbláznivější diety, které podstoupily dokonce některé celebrity a co na ně odborník?