DEEP SLIMMING COFFEE

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

Díky obsaženému extraktu ze zelené kávy a chromu je instantní káva DEEP SLIMMING COFFEE efektivním doplňkem při procesu hubnutí. Nejoblíbenější kávová odrůda 100% Arabica navíc činí z tohoto produktu jedinečný nápoj výjimečné chuti.

SLOŽENÍ: instantní káva (49 %); inulin (vláknina z kořene čekanky); přírodní aroma; extrakt ze zelené kávy (obsahuje 45 % kyseliny chlorogenové) 3,3 %; Lalmin® Cr2000 (0,2 %) (inaktivní kvasnice, chlorid chromitý).

DÁVKOVÁNÍ:
Pijte 1 - 3x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

UPOZORNĚNÍ:
Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Není vhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte a uchovejte mimo dosah dětí. Po každém použití dózu dobře uzavřete. Skladujte a uchovejte v suchu. Chraňte před teplem, mrazem a slunečním zářením.

BALENÍ: 180g / 60 - 90 porcí

CENA: 1200 kč (vzorek 1 šálku - 25kč)

VÝZNAM CHROMU PRO NÁŠ ORGANISMUS:

Chrom je oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí, jelikož podle řady studií potlačuje chuť k jídlu. Prokázány jsou jeho schopnosti přispívat k normálnímu metabolismu makroživin a přispívat k udržení normální hladiny glukósy v krvi. Nejvhodnější formou chromu, ve které je nejlépe vstřebatelný, je vázaný v organických komplexech, jako je např. komplex přidaného chromu k pivním kvasnicím. Právě v takové formě je chrom obsažen v kávě DEEP SLIMMING COFFEE.


Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ProduktDEEP SLIMMING COFFEE - 037
Položky označené (*) je nutné vyplnit.