HARMONY BALANCE

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • Kombinace extraktů z bylin, které byly díky ověřeným účinkům po staletí používány, je velmi účinnou co do podpory spánku, klidu a duševní rovnováhy
  • HARMONY BALANCE nezpůsobuje závislost, ani abstinenční příznaky po doužívání (na rozdíl od jiných přípravků na spaní)
  • Navíc obsahuje tzv. adaptogen (označeny tučně), což je rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu vůči stresovým situacím, jako je zranění, úzkost a tělesná únava (zlepšuje schopnost odolávat změněným podmínkám)

Složení: maltodextrin, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt, růže stolistá (Rosa centifolia) extrakt, chmel otáčivý (Humulus lupulus) extrakt, mučenka pletní (Passiflora incarnata) extrakt, rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt, indický ženšen (Withania somnifera) protispékavá látka: stearan hořečnatý.

 

Obsah:

1 tableta

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt

100 mg

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt

100 mg

Chmel otáčivý (Humulus lupulus) extrakt

80 mg

Růže stolistá (Rosa centifolia) extrakt

80 mg

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt

50 mg

Indický ženšen (Withania somnifera) extrakt

50 mg

 

 

 

 

 

 


Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Skladujte a uchovejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Skladujte a uchovejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a slunečním zářením.

Doporučené denní dávkování: 1 tabletu denně před spaním zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 30 tablet / 28,8 g

Hubnutí Znojmo doporučuje Harmony Balance všem, kdo má nadměrné množství stresu, špatně spí a jejich organismus tím pádem nedokáže správně regenerovat. Jedna tableta před usnutím vyjde na 12,60kč.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ProduktHARMONY BALANCE - 039
Položky označené (*) je nutné vyplnit.