Certifikovaný přístroj MAX PULSE

Absolvujte vyšetření pomocí certifikovaného přístroje 
Photopletysmograph a zjistěte, jaký je Váš stav Vašeho cévního systému a míra Vašeho mentálního a fyzického stresového zatížení.


Jste často unavení? Bolí vás celé tělo? Trápí Vás opakované nemoci? Na vině může být i stres !
 

Ve Světě zdraví ve Znojmě Vám provedeme unikátní neinvazivní vyšetření pomocí certifikovaného přístroje, díky kterému diagnostikujeme stáří a průchodnost Vašich cév a možná zdravotní rizika.
 

Vyšetření je rychlé a bezbolestné. Za pouhé 3 minuty známe výsledky, které od nás obdržíte graficky zpracované. Náš specialista (nutriční terapeut) je s Vámi důkladně rozebere a doporučí Vám příp. vhodná opatření. Po roční práci s tímto přístrojem se nám podařilo zjistit srdeční arytmii, vyléčit vysoký krevní tlak a zlepšit průchodnost cév řady klientů.
 
Objednejte se na vyšetření certifikovaném přístrojem Max Pulse za pouhých 200 kč. V ceně konzultace je navíc diagnostika těla na přístroji Tanita a vyšetření krevního tlaku. K objednání prosím využijte sekci Napište nám nebo nám přímo zavolejte na tel. číslo 723155567 a rovnou vymyslíte s výživovým poradcem termín konzultace. Zdraví máme jen jedno, těšíme se na Vás.Zpět na výpis aktualit