NOVINKA - InGel Power

INSTANTNÍ GELOVÝ DOPLNĚK STRAVY

S aminokyselinami BCAA, s vitaminem C, zaměřený na výživu imunitního a energetického systému. Zdroj aminokyselin nezbytných pro zachování svalové hmoty při hubnutí.

Účinky:

  • Větvené aminokyseliny (BCAA) zabraňují odbourávání svalové hmoty a zlepšují regeneraci. Používají se i u dlouhodobě nemocných osob, onkologických onemocnění, při selhávání ledvin a jaterní cyrhóze.
  • L-arginin se v těle přeměňuje na oxid dusný, který napomáhá ke zlepšení krevního oběhu, činnosti srdce, snižování tlaku, hojení ran a odstraňování odpadních látek ledvinami.
  • N-acetyl-L-karnitin (mozkový stimulant) je forma karnitinu, která pomáhá produkovat buňkám energii. Při dávkách nad 1g se uplatňuje v léčbě diabetu, depresí a Alzheimerovy choroby.
  • Koenzym Q10 je v těle nejvíce zastoupen v srdečním svalu. Buňky jej využívají při výrobě buněčné energie, proto je nezbytný při zvýšené psychické a fyzické zátěži.
  • Ženšen je adaptogen, který pomáhá při odbourávání stresu a zlepšuje duševní i tělesný výkon.
  • Lecitin má blahodárný vliv na nervovou soustavu, paměť a soustředění.
  • Vitamin C 

Složení:

maltodextrin, aminokyseliny BCAA 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), želírující látka: konjakový glukomannan; L-arginin, extrakt ibišek, extrakt brusinka, emulgátor: lecitin řepkový; regulátor kyselosti: kyselina citronová; N-acetyl-L- karnitin, kyselina L-askorbová, sladidlo: sukralóza; extrakt ženšeň korejský, koenzym Q10 rozpustný.

Bez lepku. Neobsahuje suroviny živočišného původu. Vhodné i pro vegetariány, diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí.

Návod k přípravě:

Obsah sáčku vsypte do sklenice, přilijte 100 ml vody o teplotě do 35 °C a ihned dobře rozmíchejte. Pokud ponecháte vzniklý nápoj asi 5 minut odstát, dosáhnete hustší konzistence vhodné ke konzumaci lžičkou.

Doporučené dávkování:

1 sáček (porce) ráno nebo 30 minut před cvičením 1 – 3× denně.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti, Produkt nesmí být konzumován v suchém stavu, ale pouze po rozpuštění v tekutině podle návodu k přípravě. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.

Denní dávka obsahuje

1 porce

%*

3 porce

%*

Aminokyseliny BCAA

1000 mg

-

3000 mg

-

Vitamin C

12 mg

15

36 mg

45

Acetylkarnitin

13 mg

-

39 mg

-

 

 

 

 

 


Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP, v systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 a BRC.

Vyvinuto a vyrobeno výhradně pro SUNKINS a.s., Americká 579/17, 120 00 Praha 2, Česká republika

30denní garance vrácení peněz společností SUNKINS a.s.

Výrobce: GOLDIM spol. s r.o., Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4, Česká republika

Cena: 850 Kč (30 sáčků)


Zpět na výpis aktualit