Příběh v poradně Hubnutí Znojmo - LINDA

Svět zdraví bych ráda doporučila všem, kdo chtějí shodit pár přebytečných kil, upravit jídelníček a především získat cenné rady na celý život. Moje ručička na váze se blížila k hrozivému číslu a v tom jsem objevila Svět zdraví ve Znojmě. Nelenila jsem a objednala se na konzultaci ve Světě zdraví, přijala mě milá, mladá slečna Petra Cidlinská.
A má první konzultace mohla začít. S nutriční poradkyní jsme probraly moje dosavadní návyky, pohyb a v neposlední řadě přišlo mé obávané vážení. Na displeji váhy se objevila čísla 81.2 kg při 166cm výšky, málo vody a dalších neduhů v těle. Od doby prvního zvážení ve výživové poradně Světa zdraví jsem si řekla, že s tím rozhodně musíme něco udělat!!! Při každé návštěvě v této poradně jsem byla sama se sebou čím dál více spokojená.
Nyní po půl roce displej na váze ukázal 74kg, tedy - 7.2kg, -7cm v pase. Cítím se mnohem lépe a i nadále budu pokračovat.


Tím to děkuji Mgr. Petře Cidlinské a přeji ji, jen a jen spokojené klienty a všem vřele doporučuji Svět zdraví ve Znojmě !!

S pozdravem Hradilová Linda


Zpět na výpis aktualit