ŘÍJNOVÁ AKCE VE SVĚTĚ ZDRAVÍ ZNOJMO

 


Doplněk stravy

EPA a DHA udržují normální srdeční funkce

DHA příznivě ovlivňuje funkce mozku a zraku

Nenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro správnou funkci srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA.

Složení:

Omega 3 rybí olej 12/50 TG, hovězí želatina, zvlhčující látka, glycerol, voda čištěná, koenzym Q10, emulgátor sójový lecitin, barviva černý a červený oxid železitý (E 172).

Obsah: 60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 45 g.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2krát denně nejlépe po jídle. Kapsle se polykají

celé a zapíjejí se sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ukládat mimo dosah dětí.

Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Omega 3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Skladování:

Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Doplněk stravy Omega 3 Premium obsahuje koenzym Q10 a rybí olej Omega 3 s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin (až 62%) v jeho přírodní triglyceridové formě.

Denní dávka obsahuje | Denná dávka obsahuje:

2 kapsle/ mg * %

 

mg/2kapsle

*%

Rybí olej

1112

-

Z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min.

105

-

Z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) min.

500

-

Koenzym Q10

30

-

 

 

 

Doplněk stravy je obohacen o koenzym Q10, který je nezbytnou součástí téměř každé buňky v lidském organismu, hlavně v orgánech jako jsou plíce, játra a srdce. Tento vitamin hraje důležitou roli při získávání energie z potravy. Organismus ho do určité míry vytváří, ale s přibývajícím věkem koncentrace Q10 klesá. Nízká koncentrace Q10 postihuje také pacienty, kteří užívají statiny - léky na snížení cholesterolu.


Utratíte raději peníze za drahé ryby z nejasných zdrojů a různé kvality nebo využijete 10% slevu na OMEGU 3 PREMIUM Q10 (běžná cena 390 kč, do konce října jen za 350 kč) ? 


Zpět na výpis aktualit