Aktuality

HUBNUTÍ ZNOJMO fandí biofarmě DoRa

Plánujete výlet na sobotní odpoledne a nechcete daleko cestovat? Máme pro Vás zajímavý tip...

NOVINKA - InGel Power

Hubnutí Znojmo Vám představuje nový doplněk stravy nejen na podporu duševního a fyzického výkonu...

PANÍ ALENA - "Jak jsem získala zpět své zdraví"

V létě, při preventivní prohlídce u svého praktického lékaře, jsem si vyslechla negativní zprávy o svém zdraví. Mám vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a tuky v krvi...

JARNÍ OČISTA ORGANISMU

Jarní AKCE na Sokolské 18: Family In Plus Detox + In Pure + 7 denní detoxikační jídelníček ZDARMA za 1340 kč

SYLVA ZÁMOSTNÁ - PŘÍBĚH

Do Světa zdraví jsem zavítala poté, co jsem se rozhodla skoncovat s mojí pernamentní únavou a jídlem dvakrát denně...

APLIKACE MŮJ SVĚT ZDRAVÍ

Informace pro všechny stávající klienty, kteří ještě nevyužívají aplikaci Můj Svět zdraví.

HOT ATTACK

NOVINKA v poradně na Sokolské 18 !!! Nejsilnější přírodní spalovač tuků. Silná trojkombinace zázvoru, chilli a skořice...

Tučná dieta

Tučná dieta - ano nebo ne?

PF 2016

Milí přátelé, kolegové, kamarádi a klienti dovolte mi za celou poradnu Světa Zdraví na Sokolské 18 vám popřát krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku hodně optimismu, zdraví a lásky. Těšíme se na vás opět v roce 2016...

SVĚT ZDRAVÍ V POHYBU

Taky máte pocit, že s příchodem zimy a nízkých teplot máte méně a méně pohybu? Že se více přemlouváte k vycházkám nebo pohybu obecně a nechce se vám ven do zimy?

NIKDY NENÍ POZDĚ - Příběh L.A.

Ludmila Adamcová - PŘÍBĚH

Skoncujte s kouřením jednou provždy

Úspěšnost této metody je kolem 90%. Více informací najdete na stránkách: www.nekourit.cz a www.bicom-brno.cz. Samotný proces odvykání bude trvat zhruba 30 min a cena bude pro jednotlivce 1000 kč.

SMART NOODLES

Navozuje pocit sytosti s minimálním obsahem kalorií. Glukomannan se získává z hlíz konjaku a je v Asii považován za mimořádně zdravou složku potravy. Při konzumaci minimálně 3g denně přispívá k redukci hmotnosti.

Přínos VLÁKNINY pro naše zdraví

Trápí vás neustálé chutě během dne? Cítíte se po jídle nedojezená/ý? Nemáte velký příjem kalorií přes den, a přesto se vám nedaří zhubnout? Máte problémy s každodenním vyprázdněním? Nutriční poradci v hubnutiznojmo.cz znají odpověď. Určitě vám ve stravě chybí dostatečný příjem VLÁKNINY.

COMBI Protein

Novinka v nutriční poradně na Sokolské 18. Jedinečná směs proteinů, enyzymů, kolagenu a přírodního sladidla. Chutná fakt výborně.

Nastartování nové etapy života - Martin K.

Po dodržování všeho na čem jsme se s Vojtěchem domluvili, mi překvapivě snadno a rychle začala kila jít dolů. Po 6 měsích jsem zpět na svých 81kg. Z čehož pouze 1,4kg byly ze svalů, zbytek byl pouze tuk.

Nový přístroj Max Pulse na Sokolské 18

Znáte stáří a celkový stav svých cév? Víte, jak je váš organismus zatížen stresem?

Chytré cereálie - SMART SNACK

Zajistí přísun komplexních sacharidů a vlákniny. Mezi hlavními jídly jako svačina zamezí výkyvům hladiny krevního cukru. Zároveň skvěle zasytí na dlouhou dobu.

Jarní DETOX na Sokolské 18

Hubnutí Znojmo zve všechny fanoušky, bývalé klienty i ty, kteří zvažují konzultaci se specialisty na výživu, na dubnovou akci ZDARMA...

Účinek pH organismu na zdraví

Znáte vlastní pH organismu? Snažili jste se někdy tyto hodnoty z vlastní moče zjistit? Nutriční poradci Hubnutí Znojma doporučují tyto hodnoty průběžně zjišťovat, protože dlouhodobě překyselený organismus způsobuje řady nemocí.