Příběhy klientů zdravého hubnutí ve Znojmě

Výsledkem naší poradenské činnosti jsou tyto krásné příběhy a životní proměny našich klientů. V nutriční poradně Světa zdraví na Sokolské 18 se snažíme klienty vést stylem, aby dospěli k názoru, že v naší proměně nejde pouze o zhubnutá kila, ale hlavně o zlepšení zdravotního stavu a zvýšení životní energie.

Máte jedinečnou příležitost se k nám přihlásit přes http://www.hubnutiznojmo.cz/napiste-nam/ a využít hodinovou konzultaci jen za 200 kč. V ceně je zahrnuta kompletní diagnostika - zjistíme Vám poměr svalové a tukové hmoty, obsah vody a metabolický věk. Navíc pomocí certifikovaného přístroje Max pulse Vám ukážeme aktuální obrázek Vašich cév a stresové odolnosti. Podle zjištěných výsledků, stravovacích návyků, zdravotních a rodinných dispozic Vám pak výživový poradce nachystá osobní výživový program.


MOC MĚ TO TRÁPILO - Věra PasekováOPRAVDOVÝ PŘÍBĚH Renaty M.PŘÍBĚH ANNY JAKŠOVÉJAK JSEM ZÍSKALA ZPĚT SVÉ ZDRAVÍ - Alena G.PŘÍBĚH SYLVY ZÁMOSTNÉNIKDY NENÍ POZDĚ - Ludmila A.PŘÍBĚH PROMĚNY paní PETRYPŘÍBĚH slečny TEREZYPŘÍBĚH HUBNUTÍ JANY ZEDNÍČKOVÉPŘÍBĚH pana ZDEŇKA