PROBIO IMUNO

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

Jedinečný produkt pro posílení imunity a celkové       odolnosti organismu díky třem silným imunomodulátorům - kolostrum, mateří kašička a hlíva ústřičná.

Podílí na zabraňování růstu škodlivých bakterií, na zlepšování rovnováhy střevní mikroflóry a zvyšování ochrany střevní sliznice.

Složení: Inulin, colostrum, dextróza, hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) extrakt, vitamin C (kyselina askorbová), mateří kašička, Bacillus coagulans, talek, protispékavá látky: stearan hořečnatý, Lactobacillus acidophyllus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, protispékavá látka: oxid křemičitý

 

Denní dávka obsahuje

1 tobolka / 2 tobolky

%*

Inulin

140/280 mg

-

Colostrum

100/200 mg

-

Vitamin C

40/80 mg

50/100

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus)

40/80 mg

-

Mateří kašička

20/40 mg

-

Bacillus coagulans

8x109/16x109

-

Sporogenes Bacillus coagulans

4x1008/8x108

-

 

 

 

 

 

 

 


* referenční hodnota příjmu / - není stanoveno

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte a uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a slunečním zářením.

Doporučené denní dávkování: 1 až 2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 60 kapslí / 30 g

Hubnutí Znojmo doporučuje užívat Probio imuno zejména těm, kteří mají dlouhodobě problémy s imunitou (opakovaná léčba antibiotikama) a mají narušenou střevní mikroflóru. Hlavně v období chřipek se i z preventivních důvodů tato investice (11kč/den) vyplatí.


Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ProduktPROBIO IMUNO - 048
Položky označené (*) je nutné vyplnit.