SLIM NIGHT

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

Extrakt z garcinie kambodžské přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, k omezení chuti k jídlu a k normálnímu metabolismu lipidů.

 

Extrakt ze zeleného čaje vede k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

 

Malinový extrakt s ketony zpomaluje uvolňování cukru z potravy do krevního oběhu a tím omezuje i jeho následné ukládání ve formě tukových zásob.

 

Extrakt ze zelené kávy s obsahem k. chlorogenové napomáhá hubnutí díky zeštíhlujícímu efektu. Zároveň působí jako silný antioxidant.

 

L-tryptofan je esenciální aminokyselina, která navozuje stav psychické uvolněnosti. Tato aminokyselina je nezbytná pro vznik serotoninu a melatoninu, což jsou hormony navozující dobrou náladu.

 

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ:


Malinový extrakt s ketony, extrakt garcinie kambodžské (Garcinia cambogia) 25,8 %, extrakt ze zelené kávy 13,4 %, extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) 13,4 %, protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; extrakt z bílé fazole (Phaseolus vulgaris) 6,5 %, L-tryptofan; želatinová kapsle.


JEDNODUCHÉ POUŽITÍ:


2 kapsle večer 60 až 30 minut před spaním zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


UPOZORNĚNÍ:
Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Skladujte a uchovejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Skladujte a uchovejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a slunečním zářením.

 

 

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ProduktSLIM NIGHT - 053
Položky označené (*) je nutné vyplnit.